Herbatka u Akatsuki :DDDDD
Witaj w Kryjówce Akatsuki!
Nasz lider Pein zaprasza cię na herbatkę bez Paina xD
A więc zaiste piekny jest to dzień , najwyższy czas na uraczenie się herbatąi poszalenie xD

Jest to forum dla fanów Anime Naruto , organizacji akatsuki i ciasta owocowego xD
Pozytywnie zakreceni -łączcie się~!XD
Herbatka u Akatsuki :DDDDD
Witaj w Kryjówce Akatsuki!
Nasz lider Pein zaprasza cię na herbatkę bez Paina xD
A więc zaiste piekny jest to dzień , najwyższy czas na uraczenie się herbatąi poszalenie xD

Jest to forum dla fanów Anime Naruto , organizacji akatsuki i ciasta owocowego xD
Pozytywnie zakreceni -łączcie się~!XD
Herbatka u Akatsuki :DDDDD
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Herbatka u Akatsuki :DDDDD

Pamiętajcie , jest to miejsce gdzie mamy się wyluzować np. po męczącym dniu w szkole xD postarajmy się by było to miejsce do którego chce sie wracać xD i żeby nie bylo pszesłodzone czy zbyt poważne :)
 
IndeksGalleryLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj
Zaloguj
Użytkownik:
Hasło:
Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie: 
:: Zapomniałem hasła
Kto jest na Forum
Na Forum jest 2 użytkowników :: 0 Zarejestrowanych, 0 Ukrytych i 2 Gości

Brak

Najwięcej użytkowników 10 było obecnych 27.09.22 14:27
Poll
Podoba ci się nazwa foruma?
Tak!
Powrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD Vote_lcap89%Powrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD Ghkfd10
 89% [ 16 ]
Nie
Powrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD Vote_lcap0%Powrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD Ghkfd10
 0% [ 0 ]
Może być
Powrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD Vote_lcap6%Powrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD Ghkfd10
 6% [ 1 ]
Zmień to!
Powrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD Vote_lcap6%Powrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD Ghkfd10
 6% [ 1 ]
Wszystkich Głosów : 18
Top posters
Lumeydallah
Powrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD Vote_lcapPowrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD Voting_barPowrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD Ghkfd10 
Deidara
Powrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD Vote_lcapPowrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD Voting_barPowrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD Ghkfd10 
duzy095
Powrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD Vote_lcapPowrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD Voting_barPowrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD Ghkfd10 
lama-pizama
Powrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD Vote_lcapPowrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD Voting_barPowrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD Ghkfd10 
Fuzjametali
Powrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD Vote_lcapPowrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD Voting_barPowrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD Ghkfd10 
Poskramiacz_Rudzielców
Powrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD Vote_lcapPowrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD Voting_barPowrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD Ghkfd10 
SweetSlave
Powrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD Vote_lcapPowrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD Voting_barPowrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD Ghkfd10 
MarikoRekishi
Powrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD Vote_lcapPowrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD Voting_barPowrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD Ghkfd10 
Jira Moonlight
Powrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD Vote_lcapPowrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD Voting_barPowrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD Ghkfd10 
Rozetka
Powrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD Vote_lcapPowrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD Voting_barPowrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD Ghkfd10 
Navigation
 Portal
 Indeks
 Użytkownicy
 Profil
 FAQ
 Szukaj
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 Powrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD

Go down 
+2
SweetSlave
Lumeydallah
6 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Lumeydallah
Admin
Lumeydallah


Female Liczba postów : 217
Data dojścia :) : 15/11/2009
Wiek : 29
Skąd : Piekło

Powrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD Empty
PisanieTemat: Powrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD   Powrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD Icon_minitime17.11.09 18:39

Zobaczcie sami xD
Były ju na kadym moim forum xD
mam d\nadzieje że tu się zatrzymaja i nie będa juz wedrowąły xD
uwielbiam je <3
Powrót do góry Go down
http://begotten-in-hell.blog4u.pl
SweetSlave

SweetSlave


Male Liczba postów : 25
Data dojścia :) : 16/11/2009
Wiek : 28
Skąd : Muffinsowej Krainy

Powrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD Empty
PisanieTemat: Re: Powrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD   Powrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD Icon_minitime17.11.09 20:54

Sa przesłodkie ;]
Powrót do góry Go down
http://muffins.blog4u.pl
Lumeydallah
Admin
Lumeydallah


Female Liczba postów : 217
Data dojścia :) : 15/11/2009
Wiek : 29
Skąd : Piekło

Powrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD Empty
PisanieTemat: Re: Powrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD   Powrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD Icon_minitime17.11.09 23:55

hah ;d
a jutro emotki wgrywam xD
Powrót do góry Go down
http://begotten-in-hell.blog4u.pl
duzy095

duzy095


Male Liczba postów : 57
Data dojścia :) : 17/11/2009
Wiek : 29
Skąd : Kraina Jebakow xp

Powrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD Empty
PisanieTemat: Re: Powrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD   Powrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD Icon_minitime18.11.09 1:12

Noo calkiem calkiem Very Happy ja mam.... chyba kisame Razz
Powrót do góry Go down
Lumeydallah
Admin
Lumeydallah


Female Liczba postów : 217
Data dojścia :) : 15/11/2009
Wiek : 29
Skąd : Piekło

Powrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD Empty
PisanieTemat: Re: Powrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD   Powrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD Icon_minitime18.11.09 9:07

Ja mam sasora ,lol xd
Powrót do góry Go down
http://begotten-in-hell.blog4u.pl
SweetSlave

SweetSlave


Male Liczba postów : 25
Data dojścia :) : 16/11/2009
Wiek : 28
Skąd : Muffinsowej Krainy

Powrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD Empty
PisanieTemat: Re: Powrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD   Powrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD Icon_minitime18.11.09 11:11

xD.
Dupa... nie oglądałam waszych anime, widz gadajcie zrozumiale xd
Może popiszemy o Behemothcie xd
Powrót do góry Go down
http://muffins.blog4u.pl
duzy095

duzy095


Male Liczba postów : 57
Data dojścia :) : 17/11/2009
Wiek : 29
Skąd : Kraina Jebakow xp

Powrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD Empty
PisanieTemat: Re: Powrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD   Powrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD Icon_minitime18.11.09 16:28

Mozemy ale na innym dziale ;O
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Powrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD Empty
PisanieTemat: Re: Powrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD   Powrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD Icon_minitime19.11.09 18:01

Itacha mam chyba xX ale git XD
Powrót do góry Go down
Lumeydallah
Admin
Lumeydallah


Female Liczba postów : 217
Data dojścia :) : 15/11/2009
Wiek : 29
Skąd : Piekło

Powrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD Empty
PisanieTemat: Re: Powrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD   Powrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD Icon_minitime19.11.09 18:06

hah ;d
Powrót do góry Go down
http://begotten-in-hell.blog4u.pl
Go??
Gość




Powrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD Empty
PisanieTemat: Re: Powrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD   Powrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD Icon_minitime19.11.09 18:20

nyaa xD
Powrót do góry Go down
duzy095

duzy095


Male Liczba postów : 57
Data dojścia :) : 17/11/2009
Wiek : 29
Skąd : Kraina Jebakow xp

Powrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD Empty
PisanieTemat: Re: Powrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD   Powrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD Icon_minitime20.11.09 0:09

AAA ja chce ITACHIEGO!!!!
Powrót do góry Go down
Deidara

Deidara


Male Liczba postów : 78
Data dojścia :) : 16/11/2009
Wiek : 34

Powrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD Empty
PisanieTemat: Re: Powrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD   Powrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD Icon_minitime25.11.09 19:51

Jesteś gejem? O__________________O
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Powrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD Empty
PisanieTemat: Re: Powrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD   Powrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD Icon_minitime26.11.09 12:27

oO
będzie?
Powrót do góry Go down
Lumeydallah
Admin
Lumeydallah


Female Liczba postów : 217
Data dojścia :) : 15/11/2009
Wiek : 29
Skąd : Piekło

Powrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD Empty
PisanieTemat: Re: Powrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD   Powrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD Icon_minitime26.11.09 17:59

Deidara-Lord Seksuś napisał:
Jesteś gejem? O__________________O
Co za pytanie xDDDDDDDDDDDDDDDDD
Powrót do góry Go down
http://begotten-in-hell.blog4u.pl
Deidara

Deidara


Male Liczba postów : 78
Data dojścia :) : 16/11/2009
Wiek : 34

Powrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD Empty
PisanieTemat: Re: Powrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD   Powrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD Icon_minitime28.11.09 14:08

No co?XD
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Powrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD Empty
PisanieTemat: Re: Powrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD   Powrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD Icon_minitime03.12.09 20:54

A ja nawet nie wiem co mam xd
Itachi? O.o
Powrót do góry Go down
lama-pizama

lama-pizama


Female Liczba postów : 47
Data dojścia :) : 20/11/2009
Wiek : 28

Powrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD Empty
PisanieTemat: Re: Powrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD   Powrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD Icon_minitime04.12.09 22:11

Zobacz sobie w profilu Razz Ja mam Kisame (no nie powiem, że się zdziwiłam)
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Powrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD Empty
PisanieTemat: Re: Powrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD   Powrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD Icon_minitime05.12.09 21:06

Ja mam Itacha O.o
Powrót do góry Go down
Lumeydallah
Admin
Lumeydallah


Female Liczba postów : 217
Data dojścia :) : 15/11/2009
Wiek : 29
Skąd : Piekło

Powrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD Empty
PisanieTemat: Re: Powrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD   Powrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD Icon_minitime06.12.09 22:54

A ja Sasora xD
Powrót do góry Go down
http://begotten-in-hell.blog4u.pl
lama-pizama

lama-pizama


Female Liczba postów : 47
Data dojścia :) : 20/11/2009
Wiek : 28

Powrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD Empty
PisanieTemat: Re: Powrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD   Powrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD Icon_minitime09.12.09 0:15

Njeee, zamień się datą urodzenia Surprised
Powrót do góry Go down
Lumeydallah
Admin
Lumeydallah


Female Liczba postów : 217
Data dojścia :) : 15/11/2009
Wiek : 29
Skąd : Piekło

Powrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD Empty
PisanieTemat: Re: Powrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD   Powrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD Icon_minitime09.12.09 18:47

hah xD
Powrót do góry Go down
http://begotten-in-hell.blog4u.pl
Deidara

Deidara


Male Liczba postów : 78
Data dojścia :) : 16/11/2009
Wiek : 34

Powrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD Empty
PisanieTemat: Re: Powrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD   Powrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD Icon_minitime07.05.10 16:55

Nie chce! Też mam Kisama!!T_T
Powrót do góry Go down
Poskramiacz_Rudzielców

Poskramiacz_Rudzielców


Female Liczba postów : 33
Data dojścia :) : 12/05/2010
Wiek : 27
Skąd : Blachownia. @.@

Powrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD Empty
PisanieTemat: Re: Powrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD   Powrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD Icon_minitime13.05.10 14:30

A ja mam Tobiego!

*Chwila ciszy i złowieszczy śmiech* xDD
Powrót do góry Go down
Lumeydallah
Admin
Lumeydallah


Female Liczba postów : 217
Data dojścia :) : 15/11/2009
Wiek : 29
Skąd : Piekło

Powrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD Empty
PisanieTemat: Re: Powrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD   Powrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD Icon_minitime13.05.10 20:38

Tobie to chyba pasuje?Razz
Powrót do góry Go down
http://begotten-in-hell.blog4u.pl
Poskramiacz_Rudzielców

Poskramiacz_Rudzielców


Female Liczba postów : 33
Data dojścia :) : 12/05/2010
Wiek : 27
Skąd : Blachownia. @.@

Powrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD Empty
PisanieTemat: Re: Powrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD   Powrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD Icon_minitime13.05.10 21:32

Chyba jestem jedną z nielicznych, której to pasuje! D:>
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Powrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD Empty
PisanieTemat: Re: Powrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD   Powrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Powrót naszych niesmiertelnych obrazków ze znakami zodiaku xD
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Herbatka u Akatsuki :DDDDD :: Ogół xD :: Newsy-
Skocz do: