Herbatka u Akatsuki :DDDDD
Witaj w Kryjówce Akatsuki!
Nasz lider Pein zaprasza cię na herbatkę bez Paina xD
A więc zaiste piekny jest to dzień , najwyższy czas na uraczenie się herbatąi poszalenie xD

Jest to forum dla fanów Anime Naruto , organizacji akatsuki i ciasta owocowego xD
Pozytywnie zakreceni -łączcie się~!XD
Herbatka u Akatsuki :DDDDD
Witaj w Kryjówce Akatsuki!
Nasz lider Pein zaprasza cię na herbatkę bez Paina xD
A więc zaiste piekny jest to dzień , najwyższy czas na uraczenie się herbatąi poszalenie xD

Jest to forum dla fanów Anime Naruto , organizacji akatsuki i ciasta owocowego xD
Pozytywnie zakreceni -łączcie się~!XD
Herbatka u Akatsuki :DDDDD
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Herbatka u Akatsuki :DDDDD

Pamiętajcie , jest to miejsce gdzie mamy się wyluzować np. po męczącym dniu w szkole xD postarajmy się by było to miejsce do którego chce sie wracać xD i żeby nie bylo pszesłodzone czy zbyt poważne :)
 
IndeksGalleryLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj
Zaloguj
Użytkownik:
Hasło:
Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie: 
:: Zapomniałem hasła
Kto jest na Forum
Na Forum jest 1 użytkownik :: 0 Zarejestrowanych, 0 Ukrytych i 1 Gość

Brak

Najwięcej użytkowników 10 było obecnych 27.09.22 14:27
Poll
Podoba ci się nazwa foruma?
Tak!
Najdziwniejszy sen w waszym życiu O_o Vote_lcap89%Najdziwniejszy sen w waszym życiu O_o Ghkfd10
 89% [ 16 ]
Nie
Najdziwniejszy sen w waszym życiu O_o Vote_lcap0%Najdziwniejszy sen w waszym życiu O_o Ghkfd10
 0% [ 0 ]
Może być
Najdziwniejszy sen w waszym życiu O_o Vote_lcap6%Najdziwniejszy sen w waszym życiu O_o Ghkfd10
 6% [ 1 ]
Zmień to!
Najdziwniejszy sen w waszym życiu O_o Vote_lcap6%Najdziwniejszy sen w waszym życiu O_o Ghkfd10
 6% [ 1 ]
Wszystkich Głosów : 18
Top posters
Lumeydallah
Najdziwniejszy sen w waszym życiu O_o Vote_lcapNajdziwniejszy sen w waszym życiu O_o Voting_barNajdziwniejszy sen w waszym życiu O_o Ghkfd10 
Deidara
Najdziwniejszy sen w waszym życiu O_o Vote_lcapNajdziwniejszy sen w waszym życiu O_o Voting_barNajdziwniejszy sen w waszym życiu O_o Ghkfd10 
duzy095
Najdziwniejszy sen w waszym życiu O_o Vote_lcapNajdziwniejszy sen w waszym życiu O_o Voting_barNajdziwniejszy sen w waszym życiu O_o Ghkfd10 
lama-pizama
Najdziwniejszy sen w waszym życiu O_o Vote_lcapNajdziwniejszy sen w waszym życiu O_o Voting_barNajdziwniejszy sen w waszym życiu O_o Ghkfd10 
Fuzjametali
Najdziwniejszy sen w waszym życiu O_o Vote_lcapNajdziwniejszy sen w waszym życiu O_o Voting_barNajdziwniejszy sen w waszym życiu O_o Ghkfd10 
Poskramiacz_Rudzielców
Najdziwniejszy sen w waszym życiu O_o Vote_lcapNajdziwniejszy sen w waszym życiu O_o Voting_barNajdziwniejszy sen w waszym życiu O_o Ghkfd10 
SweetSlave
Najdziwniejszy sen w waszym życiu O_o Vote_lcapNajdziwniejszy sen w waszym życiu O_o Voting_barNajdziwniejszy sen w waszym życiu O_o Ghkfd10 
MarikoRekishi
Najdziwniejszy sen w waszym życiu O_o Vote_lcapNajdziwniejszy sen w waszym życiu O_o Voting_barNajdziwniejszy sen w waszym życiu O_o Ghkfd10 
Jira Moonlight
Najdziwniejszy sen w waszym życiu O_o Vote_lcapNajdziwniejszy sen w waszym życiu O_o Voting_barNajdziwniejszy sen w waszym życiu O_o Ghkfd10 
Rozetka
Najdziwniejszy sen w waszym życiu O_o Vote_lcapNajdziwniejszy sen w waszym życiu O_o Voting_barNajdziwniejszy sen w waszym życiu O_o Ghkfd10 
Navigation
 Portal
 Indeks
 Użytkownicy
 Profil
 FAQ
 Szukaj
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 Najdziwniejszy sen w waszym życiu O_o

Go down 
+2
Fuzjametali
Lumeydallah
6 posters
AutorWiadomość
Lumeydallah
Admin
Lumeydallah


Female Liczba postów : 217
Data dojścia :) : 15/11/2009
Wiek : 29
Skąd : Piekło

Najdziwniejszy sen w waszym życiu O_o Empty
PisanieTemat: Najdziwniejszy sen w waszym życiu O_o   Najdziwniejszy sen w waszym życiu O_o Icon_minitime06.01.10 20:20

Mój to chyba jak:
na samym początku byłam Lumeą (dlatego to mówię bo byłam tą diablicą a nie mną na rl)I to było przy moim domu Patrze przez okno A tam za torami stoi taka duża maszyna coś jak diabelski młyn i taką lufą która wysyłała promień w niebo i podgrzewała atmosferę żeby zniszczyć ozon I wyszłam z domu i podleciałam w górę i ta maszyna nakierowała promień na mnie a ja zaczęłam spieprzać i tak kilka razy potem nie wiadomo skąd znalazłam się w nocy na parkingu przywiązana do słupka za rękę a z drugiej strony słupka jakiś ziomek który się zaczął do mnie dobierać i się okazało że jest kosmitą który wygląda jak człowiek i się w tym śnie w nim zakochałam i on był cosplayowcem Deidary I w sztucznym świetle jego oczy były zupełnie białe A w świetle słońca Były takie piękne niebieściutkie błyszczące po prostu idealne i nagle znowu znaleźliśmy się u mnie na podwórku i moja mama mówi że jesteśmy zaręczeni a ja stoję i gapie się w glebę jak idiotka xD A potem znowu uciekałam przed promieniem schowałam się w szopie i moja ciocia próbowała mnie zabić za chęć zniszczenia maszyny xD najbardziej mnie rozwaliło to że po pierwsze jak ten kosmita nade mną klęknął to się okazało że jest nagi i miał fiutka na 3 cm xD A drugie to że w jednej scenie snu to był mój znajomy z Z-cia Najdziwniejszy sen w waszym życiu O_o 593418
Powrót do góry Go down
http://begotten-in-hell.blog4u.pl
Fuzjametali

Fuzjametali


Female Liczba postów : 37
Data dojścia :) : 18/11/2009
Wiek : 29
Skąd : Katowice

Najdziwniejszy sen w waszym życiu O_o Empty
PisanieTemat: Re: Najdziwniejszy sen w waszym życiu O_o   Najdziwniejszy sen w waszym życiu O_o Icon_minitime14.02.10 20:38

O________________________O
Ciekawe masz sny XD
A skąd wiesz że 3cm? miałaś przy sobie linijkę i mierzyłaś? XDDDDDDD
Powrót do góry Go down
Lumeydallah
Admin
Lumeydallah


Female Liczba postów : 217
Data dojścia :) : 15/11/2009
Wiek : 29
Skąd : Piekło

Najdziwniejszy sen w waszym życiu O_o Empty
PisanieTemat: Re: Najdziwniejszy sen w waszym życiu O_o   Najdziwniejszy sen w waszym życiu O_o Icon_minitime15.02.10 15:37

NIe xD Na oko sie zmieszyło xD
Powrót do góry Go down
http://begotten-in-hell.blog4u.pl
MarikoRekishi




Female Liczba postów : 8
Data dojścia :) : 05/04/2010
Wiek : 39
Skąd : się biorą dzieci ?

Najdziwniejszy sen w waszym życiu O_o Empty
PisanieTemat: Re: Najdziwniejszy sen w waszym życiu O_o   Najdziwniejszy sen w waszym życiu O_o Icon_minitime05.04.10 23:37

XDD to ja miałam coś mniej komicznego i było tosny 3

Sen 1
Łaże jak głupia sobie przy mojej szkole (podstawówce XDD)
nagle niwiem z jakiej paki wskakuje za takie kszoki przy samej ścianie a za mnom masa O_O
pająków tu zaczynam się trzec (jak stara szmata) X___x ...
Te pająki były jakieś takie rodem z matrixa O.o od czasu do czasu długie owłosione nogi błyszczały na zilono ale one byly takie kuźwa duże jak moje nogi mapiętam że jeden żucił się na mnie z jednej strony drugi od tyłu (bz skojarza XD)
i tu pamiętam że umieram
koniec snu pierwszego O.O

Sen2
Normalnie zasypiam i łapie mnie sen i śni mi się tak:
jacyś 2 kolesie pływala całkiem nadzy w... przeremblach i ... robią peryskom
(jeśli wiecie o co cho...) nagle pułbudze się i jakiś gości co stoji (w sinie obok mnie każe mi iotworzyc okno to je kuźwa otwieram k kłade się i cią dalszy snu byl taki że oni sobie pływają i w pewnym momęcie lud się zarywa podemnom a ja się kuźwa budze patrze i... okno jest serio otwarte X__X

Sen 3
[ ten sen to był tak jakby z jedną grą związany ale taki dzwny jakiś był jakies portale kuźwa nie portale ale to tam coś tam...]
Stoję u mnie w domu normalnie spokój a tu nagle do chaty mi wpierdala jakiś minotaur O.O ja z krzykiem
-o fuck !!!!!!
biore taki parasol z konta i wyskakuje przez balkon O.o
(rozkładając paralol oczywiście ale to nie koniec bo ten minotaur jeb na kopyta za mną O.o
i mnie goni kuźwa ja biegne nad rzeczke (prosto od mojego domu O.o)
ale tam tej ze rzeczki niema jest rwący potok nagle Minotaur znika a ja muszę iść za tatom (ło kuźwa) na drugą stronę taki starym mostem który się może zawalić O.o
no to ide i się most jeszcze nie rozpierdolił no to spoko ojciec znika pojawia sie minotaur to ja (tu miał byc stary płot od ogrodu sąsiada ale nie tam był ...) skacze przez piękny murek taki ładny ale tan minotałr dalej za mnom to ja widze taki okrągły portal taki co się świeci neonem niebieskim wskakuje na niego i i on mi na to (napisy były i od tego czasu oglądam anime^.-) że mam iśc do domu spowrotem to będę uratowana no to ja zapierdylam z powrotem do domku okazuje sie że klatka zamknięta to ja do sąsiadki napisy czyli że cos gadamy (bo napisy tu były kuźwa angielskie O.o)
No otwiera mi drzwi a ja je zamykam żeby on za mnom nie wlazł ale on swoje [O.O
gadał z sąsiadkom a ona go wpuścił O.O]
no to ja po tych schodach na samą gure Najdziwniejszy sen w waszym życiu O_o 778528 O.o jestem chata !!!
wskakuje na portal i tu napisy i sie kuźwa zamieniam w moje OC (Mariko) Najdziwniejszy sen w waszym życiu O_o 58924
I napis taki giga mega jakby na cały ekran[pole widzenia/ niewiem jak to sie pisze więc napisze jak sie czyta ^^]

YOU WIN



Najdziwniejszy sen w waszym życiu O_o 833603
Powrót do góry Go down
http://hentai-akatsuki.blog.onet.pl
Lumeydallah
Admin
Lumeydallah


Female Liczba postów : 217
Data dojścia :) : 15/11/2009
Wiek : 29
Skąd : Piekło

Najdziwniejszy sen w waszym życiu O_o Empty
PisanieTemat: Re: Najdziwniejszy sen w waszym życiu O_o   Najdziwniejszy sen w waszym życiu O_o Icon_minitime19.04.10 16:52

A ja miałam zSen Że jestem MOim OC (Lumeą) i mam walczyć ze Sanpe'm
Powrót do góry Go down
http://begotten-in-hell.blog4u.pl
MarikoRekishi




Female Liczba postów : 8
Data dojścia :) : 05/04/2010
Wiek : 39
Skąd : się biorą dzieci ?

Najdziwniejszy sen w waszym życiu O_o Empty
PisanieTemat: Re: Najdziwniejszy sen w waszym życiu O_o   Najdziwniejszy sen w waszym życiu O_o Icon_minitime19.04.10 20:49

O.o my to mamy sny XD nio po prostu milusie ^^
Powrót do góry Go down
http://hentai-akatsuki.blog.onet.pl
Lumeydallah
Admin
Lumeydallah


Female Liczba postów : 217
Data dojścia :) : 15/11/2009
Wiek : 29
Skąd : Piekło

Najdziwniejszy sen w waszym życiu O_o Empty
PisanieTemat: Re: Najdziwniejszy sen w waszym życiu O_o   Najdziwniejszy sen w waszym życiu O_o Icon_minitime19.04.10 21:40

Jeden był milusi..*ślinotok**MIna jakby sie najarała*
Byłam ja i Dei....
I odezwała sie perwersja we śnie xDDDDDDDDDDDDDD
Powrót do góry Go down
http://begotten-in-hell.blog4u.pl
Deidara

Deidara


Male Liczba postów : 78
Data dojścia :) : 16/11/2009
Wiek : 34

Najdziwniejszy sen w waszym życiu O_o Empty
PisanieTemat: Re: Najdziwniejszy sen w waszym życiu O_o   Najdziwniejszy sen w waszym życiu O_o Icon_minitime07.05.10 16:58

Boże! Bo stąd uciekne!XDDDDDD
Powrót do góry Go down
Rozetka

Rozetka


Female Liczba postów : 7
Data dojścia :) : 07/05/2010
Wiek : 27

Najdziwniejszy sen w waszym życiu O_o Empty
PisanieTemat: Re: Najdziwniejszy sen w waszym życiu O_o   Najdziwniejszy sen w waszym życiu O_o Icon_minitime07.05.10 17:21

Będe go trzymać! :3
Powrót do góry Go down
Pororocian

Pororocian


Male Liczba postów : 1
Data dojścia :) : 07/05/2010
Wiek : 31

Najdziwniejszy sen w waszym życiu O_o Empty
PisanieTemat: Re: Najdziwniejszy sen w waszym życiu O_o   Najdziwniejszy sen w waszym życiu O_o Icon_minitime07.05.10 17:50

Toż to jaaś Sodoma O_o
Powrót do góry Go down
Lumeydallah
Admin
Lumeydallah


Female Liczba postów : 217
Data dojścia :) : 15/11/2009
Wiek : 29
Skąd : Piekło

Najdziwniejszy sen w waszym życiu O_o Empty
PisanieTemat: Re: Najdziwniejszy sen w waszym życiu O_o   Najdziwniejszy sen w waszym życiu O_o Icon_minitime07.05.10 18:17

Dokładnie xD
*udaje Mansona* Time for cake and sodomy!!! yeeeahh!!XD
Powrót do góry Go down
http://begotten-in-hell.blog4u.pl
Sponsored content





Najdziwniejszy sen w waszym życiu O_o Empty
PisanieTemat: Re: Najdziwniejszy sen w waszym życiu O_o   Najdziwniejszy sen w waszym życiu O_o Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Najdziwniejszy sen w waszym życiu O_o
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Herbatka u Akatsuki :DDDDD :: Rozrywka :: Sny xD-
Skocz do: